MODERNÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich moderných pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Moderné prekrytie terasy

Naše pergoly predstavujú vysoko funkčný systém, no zároveň aj elegantné a moderné riešenie pre vašu záhradu. Potrebujete prekryť terasu a vytvoriť si priestor k odpočinku? Naše proPERGOLY vám to umožnia. Masívnosť kostry pergoly vyrobenej z hliníku pôsobí pri dome majestátne a nadčasovo.

Skvelá funkčnosť

Okrem moderného dizajnu zaručujú naše pergoly aj perfektnú funkčnosť. Lamely na streche pergoly sú vyrobené z extrudovaného hliníka. Majú vysokú odolnosť a to aj proti napadanému snehu, či silnému dažďu. Sofistikovaný na potrubia na odvodňovanie je zakrytý v podperách a lamelách, vďaka ktorému zostane priestor vo vnútri pergoly stále suchý. Lamely na pergole viete ovládať jednoducho pomocou motora, takže sa nejedná iba o modernú pergolu z hľadiska dizajnu, ale aj funkčnosti.

Vašu vysnívanú pergolu si môžete vybrať vo všetkých farbách RAL.

Na naše moderné hliníkové pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

  5 star review  Kvalitni sluzby. Dobra domluva. Rozumne ceny. V dnesni dobe sikovny remeslnik je spis vyjimkou.

  thumb Peter Poleno
  22. apríla 2019

  5 star review  "Rád by som sa poďakoval a vyjadril môj pozitívny názor na výbornú skúsenosť so spoločnosťou UMBRA PRO. Od technika som dostal profesionálny prístup a pomoc s výberom vonkajších roliet aj vnútorných žalúzií a ich umiestnením. Vysoko profesionálne hodnotím aj montáž, ktorú vykonávali Vaši zamestnanci. Výborne odvedená práca, postup montáže bol dopredu podrobne vysvetlený, nič nebolo zašpinené, všetko sa priebežne upratovalo. Rolety a žalúzie boli odskúšané a podrobne vysvetlené všetky funkcie. Naša rodina je maximálne spokojná. Takýchto zamestnancov si v dnešnej dobe treba vysoko vážiť a oceniť. Ešte raz vďaka za Vašu prácu. Spoločnosť UMBRA PRO môžem naozaj len odporúčať."

  thumb Norbert Krištek
  20. apríla 2021

  5 star review  Pred rokom nam pan Zatura montoval vnutorne zaluzie a bola som velmi spokojna so vsetkym, od komunikacie, rychlosti dodania, kvality odvedenej prace az po cenu. Super a este raz vdaka, mozem len odporucit!

  thumb Iveta Osifová
  25. marca 2019

  5 star review  Veľká spokojnosť s návrhom a samotnou montážou sieťky proti hmyzu. Mám veľké terasové dvojkridlové dvere a nevedel som zohnať firmu, ktorá by mi vedela navrhnúť takú sieťku, ktorá by mi v zime nezavadala, resp. nebolo by ju treba zazimovat niekde v garáži... Pracovník pri obhliadke mi navrhol super riešenie harmonikovej sieťky, ktorá sa jednoducho zasúva do lišty naboku. Perfektné, nezavadzia a ani netieni teraz v zime. V lete, v čase komárov ju z lišty jednoducho vysuniem a bude parádne slúžiť. Teším sa. Ďakujem pánom montážnikov za profi montáž. 👍

  thumb Michal Mlcuch
  11. februára 2021

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Pre nich je modernosť veľmi dôležitý atribút pri výbere pergoly.

Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Moderné pergoly - priebeh montáže

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.