ELEKTRICKÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich elektirckých pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Výhody pergoly proPERGOLA.sk

Výhodou pergoly s otočnými lamelami je určite skvelá regulácia teploty v jej vnútri. Lamely sú vyrobené z extrudovaného hliníka. Sú pevné a majú vysokú nosnosť. Udržia napríklad napadaný sneh, či dokonca aj človeka. Priestor pod lamelami pri zatiahnutých pergolách suchý aj po silnom daždi. Dažďovej vody sa pergola jednoducho zbaví vďaka odvodňovaciemu systému skrytému v podperách pergoly.

Otočné lamely

Naše špeciálne hliníkové lamely pretvoria klasickú pergolu a vznikne tak tzv. “zaťahovacia pergola”, v ktorej každá lamela má svoju dôležitú funkciu. Pokiaľ ešte pridáme bočné zatienenie pergoly alebo zasklené steny, kombináciou týchto systémov vznikne moderná bioklimatická pergola, ktorú Vám bude každý závidieť.

Motorový pohon

Pergoly od nás sú dodávané s motorovým pohonom a diaľkovým ovládačom. Vďaka nemu jednoducho naklopíte lamely na streche do takej pozície, akú práve potrebujete. Pergoly sú týmto spôsbom pohyblivé, posuvné, avšak nedajú sa celé odklopiť na jednu stranu.

Na elektrické pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

  5 star review  Šikovný 🙂

  thumb Ajtyn
  12/15/2018

  5 star review  Od začátku do konce samé pozitiva. Tady funguje prostě vše. Příjemní lidé, kteří odvádějí stoprocentní práci. Při montáži byly potřeba stavební úpravy a nejsem si jistá, že by jiná firma na tohle kývla. Pokud chcete kvalitní práci za přijatelnou cenu, jste na dobré adrese.

  thumb Yva Kvakova
  4/09/2021

  5 star review  Touto cestou chcem poďakovať firme za tovar a služby. Oceňujem komunikáciu z ich strany, rýchlosť dodania a montáže. Nemám čo by som im vytkla. Maximálna spokojnosť. Ďakujm.

  thumb Silvia Viglaska
  9/07/2020

  5 star review  "Rád by som sa poďakoval a vyjadril môj pozitívny názor na výbornú skúsenosť so spoločnosťou UMBRA PRO. Od technika som dostal profesionálny prístup a pomoc s výberom vonkajších roliet aj vnútorných žalúzií a ich umiestnením. Vysoko profesionálne hodnotím aj montáž, ktorú vykonávali Vaši zamestnanci. Výborne odvedená práca, postup montáže bol dopredu podrobne vysvetlený, nič nebolo zašpinené, všetko sa priebežne upratovalo. Rolety a žalúzie boli odskúšané a podrobne vysvetlené všetky funkcie. Naša rodina je maximálne spokojná. Takýchto zamestnancov si v dnešnej dobe treba vysoko vážiť a oceniť. Ešte raz vďaka za Vašu prácu. Spoločnosť UMBRA PRO môžem naozaj len odporúčať."

  thumb Norbert Krištek
  4/20/2021

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Priebeh montáže elektrických pergol

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.