PRESKLENÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich presklených pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Dokonalá funkčnosť a dizajn presklenej pergoly

Naše pergoly sú vyrobené z kvalitného extrudovaného hliníka. Majú nadčasový dizajn a dokonalú funkčnosť v podobe otočných lamiel, vďaka ktorým viete regulovať teplotu a ochranu vo vnútri pergoly. Lamely ovládate motorom, čo vám oddych na terase iba zjednodušuje. Vďaka sofistikovanému odvodňovaciemu systému schovanému vo vnútri lamiel a podpier zostane priestor pod pergolou suchý počas dažďa i po ňom. Farbu vašej sklenenej pergoly si môžete vybrať spomedzi všetkých RAL farieb.

Zasklenie pergoly

Strecha sa skladá z hliníkových lamiel, ktoré odporúčame z dôvodu bioklimatického vetrania. V prípade, že by ste chceli pergolu celú zaskliť (strechu aj boky), je to možné, ale pri takejto celosklenenej pergole vzniká skleníkový efekt a bioklimatické vetranie preto nie je možné. Radi vám pomôžeme pri návrhu pergoly podľa vašich predstáv a poradíme, aká možnosť je pre vás lepšia a výhodnejšia. Stačí, ak sa nám ozvete telefonicky, emailovo alebo prostredníctvom formuláru nižšie na tejto stránke.

Na sklenené pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

  5 star review  Touto cestou chcem poďakovať firme za tovar a služby. Oceňujem komunikáciu z ich strany, rýchlosť dodania a montáže. Nemám čo by som im vytkla. Maximálna spokojnosť. Ďakujm.

  thumb Silvia Viglaska
  9/07/2020

  5 star review  Naozaj velka spokojnost, od firmy mame kvalitne sietky, stretla som sa s velkou ustretovostou a trpezlivostou (kedze som sa nevedela do poslednej chvile rozhodnut pre farbu) a velmi prijemna komunikacia, montaz kvalitna, dodanie velmi rychle a to sme objednavali v sezone. Urcite doobjedname dalsie sietky od tejto firmy.

  thumb Michaela Tvrdoňová
  6/20/2020

  5 star review  Dali sme si sietky na vsetky okna vratane francuzskych a boli sme spokojni s priebehom celej objednavky aj realizacie, mozem odporucit.

  thumb Marek Varga
  10/21/2019

  5 star review  Veľká spokojnosť s návrhom a samotnou montážou sieťky proti hmyzu. Mám veľké terasové dvojkridlové dvere a nevedel som zohnať firmu, ktorá by mi vedela navrhnúť takú sieťku, ktorá by mi v zime nezavadala, resp. nebolo by ju treba zazimovat niekde v garáži... Pracovník pri obhliadke mi navrhol super riešenie harmonikovej sieťky, ktorá sa jednoducho zasúva do lišty naboku. Perfektné, nezavadzia a ani netieni teraz v zime. V lete, v čase komárov ju z lišty jednoducho vysuniem a bude parádne slúžiť. Teším sa. Ďakujem pánom montážnikov za profi montáž. 👍

  thumb Michal Mlcuch
  2/11/2021

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Presklené pergoly - priebeh montáže

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.