PRESKLENÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich presklených pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Dokonalá funkčnosť a dizajn presklenej pergoly

Naše pergoly sú vyrobené z kvalitného extrudovaného hliníka. Majú nadčasový dizajn a dokonalú funkčnosť v podobe otočných lamiel, vďaka ktorým viete regulovať teplotu a ochranu vo vnútri pergoly. Lamely ovládate motorom, čo vám oddych na terase iba zjednodušuje. Vďaka sofistikovanému odvodňovaciemu systému schovanému vo vnútri lamiel a podpier zostane priestor pod pergolou suchý počas dažďa i po ňom. Farbu vašej sklenenej pergoly si môžete vybrať spomedzi všetkých RAL farieb – napríklad tak, aby ladila s farbou Vašej garážovej brány.

Zasklenie pergoly

Strecha sa skladá z hliníkových lamiel, ktoré odporúčame z dôvodu bioklimatického vetrania. V prípade, že by ste chceli pergolu celú zaskliť (strechu aj boky), je to možné, ale pri takejto celosklenenej pergole vzniká skleníkový efekt a bioklimatické vetranie preto nie je možné. Radi vám pomôžeme pri návrhu pergoly podľa vašich predstáv a poradíme, aká možnosť je pre vás lepšia a výhodnejšia. Stačí, ak sa nám ozvete telefonicky, emailovo alebo prostredníctvom formuláru nižšie na tejto stránke.

Na sklenené pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

Vyborna a kvalitna praca, dobra komunikacia a zaskolenie. Pol hviezdicky dolu za ceny 😉

Attila Miklos Avatar Attila Miklos
29. apríla 2019

Dakujeme, sme absolutne spokojni. Cely proces od otazky, cez objednavku az po samotnu montaz je transparentny, promptny a hlavne Co je dnes vzacne jednoducho logicky 🙂 Co Sa tyka tymu su absolutna jednicka.

J P Avatar J P
2. februára 2021

perfektná firma, mám od nich žalúzie, som veľmi spokojná, je to veľmi cenné natrafiť na veľmi ochotných a zároveň profesionálnych ľudí, pomôžu s výberom, poradia, sú trpezliví, a práca je výborne a rýchlo urobená...prídu aj na väčšiu vzdialenosť, všetky vopred dohodnuté veci realizujú bez ďalších prekvapení..ďakujem a naozaj vrele odporúčam

Diana Docolomanska Avatar Diana Docolomanska
14. októbra 2018

Veľmi pekná a odborná práca, páni boli veľmi ochotní. Termínové aj cenové podmienky boli dodržané, tak ako sme sa dohodli na začiatku. Veľký výber žalúzií aj farebných kombinácií. Obrovská spokojnosť. Môžem len odporúčať.

Ivana Šimigová Avatar Ivana Šimigová
7. apríla 2019

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Presklené pergoly - priebeh montáže

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.