LAMELOVÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich lamelových pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Výhody lamelovej pergoly

Najväčšou výhodou pergoly s otočnými lamelami je jednoznačne skvelá regulácia teploty v jej vnútri. Lamely sú vyrobené z extrudovaného hliníka a preto sú pevné a majú vysokú nosnosť. Udržia napríklad napadaný sneh, ale dokonca aj človeka. Priestor pod lamelami pri zatiahnutých pergolách suchý aj po veľkom daždi. Dažďovej vody sa pergola elegantne zbaví vďaka odvodňovaciemu systému schovanému v podperách pergoly.

Otočné lamely

Naše špeciálne hliníkové lamely pretvoria klasickú pergolu a vznikne tak tzv. “zaťahovacia pergola”, v ktorej každá lamela má svoju dôležitú funkciu. Pokiaľ ešte pridáme bočné zatienenie pergoly alebo zasklené steny, kombináciou týchto systémov vznikne moderná bioklimatická pergola, ktorú Vám bude každý závidieť.

Motorový pohon

Pergoly od nás sú dodávané s motorovým pohonom a diaľkovým ovládačom. Vďaka nemu jednoducho naklopíte lamely na streche do takej pozície, akú práve potrebujete.

Na lamelové pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

5 star review  Mame vnutorne zaluzie a sietky proti hmyzu a sme maximalne spokojni. Mozem len odporucat

thumb Michaela Blahova
20. júna 2019

5 star review  Majitelia firmy sú zároveň aj montážnici. Sú príjemní, ochotní a profesionálni. Všetko za sebou pozametali, smeti odniesli. Vedia poradiť aj s obsluhou aj s inými riešeniami.

thumb Jozef Rynik
10. augusta 2018

5 star review  "Rád by som sa poďakoval a vyjadril môj pozitívny názor na výbornú skúsenosť so spoločnosťou UMBRA PRO. Od technika som dostal profesionálny prístup a pomoc s výberom vonkajších roliet aj vnútorných žalúzií a ich umiestnením. Vysoko profesionálne hodnotím aj montáž, ktorú vykonávali Vaši zamestnanci. Výborne odvedená práca, postup montáže bol dopredu podrobne vysvetlený, nič nebolo zašpinené, všetko sa priebežne upratovalo. Rolety a žalúzie boli odskúšané a podrobne vysvetlené všetky funkcie. Naša rodina je maximálne spokojná. Takýchto zamestnancov si v dnešnej dobe treba vysoko vážiť a oceniť. Ešte raz vďaka za Vašu prácu. Spoločnosť UMBRA PRO môžem naozaj len odporúčať."

thumb Norbert Krištek
20. apríla 2021

5 star review  Dakujeme, sme absolutne spokojni. Cely proces od otazky, cez objednavku az po samotnu montaz je transparentny, promptny a hlavne Co je dnes vzacne jednoducho logicky 🙂 Co Sa tyka tymu su absolutna jednicka.

thumb J P
2. februára 2021

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Priebeh montáže pergol s otočnými lamelami

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.