LAMELOVÉ PERGOLY

Moderné kryté posedenia

Výhody a benefity našich lamelových pergol

Ochrana

Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

Bezúdržbovosť

Vysoká odolnosť voči vetru až do 179 km/h a napadnutému snehu do 150 kg/m2

Cena

Bezkonkurenčná cena už od 4 561 €, zameranie a montáž v cene.

 • Elegantný a jednoduchý dizajn

 • Veľmi dlhá doba životnosti

 • Ľahké ovládanie a tichá prevádzka

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

 • Dostupnosť ďaľších doplnkov

 • Záruka 5 rokov

Výhody lamelovej pergoly

Najväčšou výhodou pergoly s otočnými lamelami je jednoznačne skvelá regulácia teploty v jej vnútri. Lamely sú vyrobené z extrudovaného hliníka a preto sú pevné a majú vysokú nosnosť. Udržia napríklad napadaný sneh, ale dokonca aj človeka. Priestor pod lamelami pri zatiahnutých pergolách suchý aj po veľkom daždi. Dažďovej vody sa pergola elegantne zbaví vďaka odvodňovaciemu systému schovanému v podperách pergoly.

Otočné lamely

Naše špeciálne hliníkové lamely pretvoria klasickú pergolu a vznikne tak tzv. “zaťahovacia pergola”, v ktorej každá lamela má svoju dôležitú funkciu. Pokiaľ ešte pridáme bočné zatienenie pergoly alebo zasklené steny, kombináciou týchto systémov vznikne moderná bioklimatická pergola, ktorú Vám bude každý závidieť.

Motorový pohon

Pergoly od nás sú dodávané s motorovým pohonom a diaľkovým ovládačom. Vďaka nemu jednoducho naklopíte lamely na streche do takej pozície, akú práve potrebujete.

Na lamelové pergoly poskytujeme záruku 5 rokov.

Najlepšia a najpríjemnejšia firma. Neskutočná ochota a milá komunikácia. Rychlosť dodania bola blesková. Môžem iba odporučiť. Dlho som sa nestretla s tak super prístupom.

Martina K Avatar Martina K
5. júna 2020

Majitelia firmy sú zároveň aj montážnici. Sú príjemní, ochotní a profesionálni. Všetko za sebou pozametali, smeti odniesli. Vedia poradiť aj s obsluhou aj s inými riešeniami.

Jozef Rynik Avatar Jozef Rynik
10. augusta 2018

S prístupom pracovníkov tejto spoločnosti aj s vybavením objednávky som bola veľmi spokojná. Tovar dodali ešte skôr ako bolo dohodnuté a veľmi promptná bola aj montáž.

Silvia Juríková Avatar Silvia Juríková
28. mája 2020

Veľká spokojnosť s návrhom a samotnou montážou sieťky proti hmyzu. Mám veľké terasové dvojkridlové dvere a nevedel som zohnať firmu, ktorá by mi vedela navrhnúť takú sieťku, ktorá by mi v zime nezavadala, resp. nebolo by ju treba zazimovat niekde v garáži... Pracovník pri obhliadke mi navrhol super riešenie harmonikovej sieťky, ktorá sa jednoducho zasúva do lišty naboku. Perfektné, nezavadzia a ani netieni teraz v zime. V lete, v čase komárov ju z lišty jednoducho vysuniem a bude parádne slúžiť. Teším sa. Ďakujem pánom montážnikov za profi montáž. ?

Michal Mlcuch Avatar Michal Mlcuch
11. februára 2021

Medzi naše referencie a spokojných klientov zaraďujeme nie len zákazníkov s rodinnými domami, ale aj firmy, kaviarne, či reštaurácie. Na základe toho, že sme výhradný dodávateľ pergol pre spoločnosť OMV, sme zaviazaní dodávať náhradné diely minimálne 15 rokov. To znamená, že v prípade, že by sa s vašou pergolou niečo stalo, zabezpečíme aj o niekoľko rokov jej servis a pergolu dáme do poriadku, aby bola ako nová. Záruka na mechanické časti na pergole je 5 rokov.

VÝHRADNÝ DODÁVATEĽ BIOKLIMATICKÝCH PERGOL PRE OMV V EURÓPE

null

Priebeh montáže pergol s otočnými lamelami

Máte záujem o viacej informácií?

Radi Vám poradíme s výberom a zdarma vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

  Rolety (SCREEN ROLL)

  Správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.